Safety Bar Super HP EVO - Vinç Güvenlik Işığı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş

Safety Bar SUPER HP EVO


Safety Bar SUPER HP EVO is the LED industrial lamp designed for safety lighting of industrial cranes mounted at elevated heights and in bright environments, ideal to increase the safety of the crane operator and general workers in the surrounding areas, especially in loud environments.

Safety Bar SUPER HP EVO has LEDs with high efficiency and a concentrating optic; this allows the beam being very visible on the ground.

The projector has an integrated fan for a better heat dissipation.

The materials used, such as anodized aluminium and stainless steel, make the Safety Bar H.P. a durable and high quality product

 

Vinç Güvenlik Işık ve Laser Sistemleri

Vinç güvenlik sistemleri, duvar ve zemin işaretlerinin kolaylıkla görülemediği veya çalışma ortamındaki düzen nedeniyle engellendiği alanlarda tavan vinci üzerinden zeminde parlak ve görülebilir ışık ikaz işaretlerinin oluşturulması için ideal çözümdür. Zemine nokta (spot) veya çizgi şeklinde ikaz işaretinin yansıtılması ile görülemeyen ve aşınma nedeniyle görselliğini kaybeden boya ve etiket güvenlik işaretlerinin yerine mükemmel bir çözümdür. Laser güvenlik sistemlerinde ki çizgisel yansıtmayı, led projektörün önüne takılacak lens ile nokta (spot) görseli çizgisel ışığa dönüştürülerek zemine uygulanabilmektedir. Bu sayede, ağır ekipman ve makinelerin etrafında bir güvenlik ışık bariyeri oluşturularak personelin farkındalığı arttırılmaktadır. LED/Laser Forklift ve Vinç Personel Güvenlik Sistemleri size birçok kolaylık, güvenlik sağlar. “Forklift ve Vinç Güvenlik Işık Sistemleri” ile gürültülü ortamlarda sesli ikaz sistemlerinin duyulmaması ve birden çok sesli ikaz sisteminin birbirine karışması nedeniyle ikazların fark edilemediği çalışma alanları için son derece etkilidir. Ürünlerimiz, iç ve dış mekan kullanımı için uygun tasarımlara sahip olması nedeniyle oldukça geniş kullanım imkanına sahiptir.

 

Safety Bar Super HP EVO - İZLE

https://www.youtube.com/watch?v=UjryZOLeUkY


Technical Sheet

https://www.progtech.it/wp-content/uploads/2020/04/SAFETY-BAR-SUPER-HP-EVO_scheda.pdf


Manual

https://www.progtech.it/wp-content/uploads/2020/04/Progtech_SafetyBar_SUPER_HP_Manuale_A6.pdf
GARANTİ
Web sitemizde sunulan ürünler Endüstriyel ürün kategorisinde olup 1 yıl üretici garantisi kapsamındadır.


TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...