Safe 40 - Vinç Güvenlik Işığı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş

Safe 40 - Vinç Güvenlik Işığı


Industrial LED projector designed for safety lighting of heavy industries such as steel mills, rolling mills and foundries.

The SAFE 40 series is especially suitable for high temperature environments, large amount of dust and wherever the safety of the workplaces has to be guaranteed.

The lamp consists of a heat-sink and a casing in aluminum, silicone gaskets that guarantee the IP64 degree of protection and a tempered glass closure screen.

The LED element, coupled with a particular lens, projects a green or red spot, even from heights above 20 meters.

Compared to any other type of signaling systems, such as applying adhesive, this system is clearly visible, even in brightly lighted environments or with surfaces always covered in dust and dirt.
 

Vinç Güvenlik Işık ve Laser Sistemleri

Vinç güvenlik sistemleri, duvar ve zemin işaretlerinin kolaylıkla görülemediği veya çalışma ortamındaki düzen nedeniyle engellendiği alanlarda tavan vinci üzerinden zeminde parlak ve görülebilir ışık ikaz işaretlerinin oluşturulması için ideal çözümdür. Zemine nokta (spot) veya çizgi şeklinde ikaz işaretinin yansıtılması ile görülemeyen ve aşınma nedeniyle görselliğini kaybeden boya ve etiket güvenlik işaretlerinin yerine mükemmel bir çözümdür. Laser güvenlik sistemlerinde ki çizgisel yansıtmayı, led projektörün önüne takılacak lens ile nokta (spot) görseli çizgisel ışığa dönüştürülerek zemine uygulanabilmektedir. Bu sayede, ağır ekipman ve makinelerin etrafında bir güvenlik ışık bariyeri oluşturularak personelin farkındalığı arttırılmaktadır. LED/Laser Forklift ve Vinç Personel Güvenlik Sistemleri size birçok kolaylık, güvenlik sağlar. “Forklift ve Vinç Güvenlik Işık Sistemleri” ile gürültülü ortamlarda sesli ikaz sistemlerinin duyulmaması ve birden çok sesli ikaz sisteminin birbirine karışması nedeniyle ikazların fark edilemediği çalışma alanları için son derece etkilidir. Ürünlerimiz, iç ve dış mekan kullanımı için uygun tasarımlara sahip olması nedeniyle oldukça geniş kullanım imkanına sahiptir. 

 

Safe 40 - İZLE

https://www.youtube.com/watch?v=4euwmgTSbHM


Technical Sheet 

https://www.progtech.it/wp-content/uploads/2019/12/SAFE_40_scheda.pdf


Manual


https://www.progtech.it/wp-content/uploads/2020/02/Safe-40-Manuale-Progtech.pdf
GARANTİ
Web sitemizde sunulan ürünler Endüstriyel ürün kategorisinde olup 1 yıl üretici garantisi kapsamındadır.


TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...