PreView Side Defender II - Preco Radar Kör Nokta Algılama Sensörü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş

PreView Side Defender II  - Preco Radar Kör Nokta Algılama Sensörü

Araçlar ve iş makinaları için optimize edilmiş çarpışma önleme teknolojileri tasarlayan ve üreten bir teknoloji firmasıdır. Güvenlik ürünlerimiz zorlu çalışma koşullarında, en yüksek performanslarda, endüstrinin en zorlu ve kapsamlı testlerinden başarıyla geçmiş ürünlerdir. Bu sayede, çalışanlar ve ekipmanlar için yüksek güvenlikte çalışma imkanları sağlanmaktadır.

Neden Preco Electronics kullanmalısınız ?
Ürünlerimiz ile önlenebilir çarpışmaların gerçekleşmesini maksimum seviyede önleyerek veya ortadan kaldırarak,  araç duruş sürelerini azaltmakta, çalışma sahalarının verimliliğini artırmakta ve en önemlisi personel çalışma alanı güvenliğini üst seviyeye çıkartmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin marka bütünlüğünü korumakta ve değerini artırmakta, olası kazalar sonucunda yaşanacak marka ve finansal riskleri minimize etmekteyiz. 


Özellikler : 

  • Sabit tarama alanı à GPS modül vasıtasıyla, 16 km/h den düşük hızlarda 10 mt uzunlukta tarama alanı – 16 km/h den yüksek hızlarda 12 metre uzunlukta tarama alanı 
  • Sensör yüzeyinden itibaren kör noktasız 150 ° tarama alanı
  • Sinyal kolundan tetikleme ile sesi ikaz devreye alma imkanı. 

*** Sağa sinyal verilmediği sürece algılama “led display” üzerinde görsel; ikaz, sağa sinyal verildiğinde hem sesli – ve “ led display “ üzerinden görsel ikaz. 

  • Korkuluk, bariyer ve beton blok gibi trafikteki sabit varlıkları filtreleme. Araç ve insan dışı sabit varlıklara gereksiz ikazların önlenmesi  
  • Sesli ve Işıklı Display  Hem Sesli hem de zonlardaki algılama değişimleri görsel  olarak gösteren ledli display.
  • "Self Test"  Sensör yüzeyinin çamur tabakası gibi bir engel ile kaplanıp sensör algılamasındaki problemler veya sensörle yaşanılacak iletişim sorunları otomatik algılanarak “ sesli “ ikaz ile sürücüye bildirilir.
  • Sensörleri bağlı olan display veya GPS modülü kablosundaki kablo kopması gibi iletişim sorunları “ sesli ve ışıklı “ ikaz bildiriler. 

     
GARANTİ
Web sitemizde sunulan ürünler Endüstriyel ürün kategorisinde olup 1 yıl üretici garantisi kapsamındadır.


TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...