Preview Sentry - Preco Radar Kör Nokta Algılama Sensörü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş

Preview Sentry - Preco Radar Kör Nokta Algılama Sensörü

Araçlar ve iş makinaları için optimize edilmiş çarpışma önleme teknolojileri tasarlayan ve üreten bir teknoloji firmasıdır. Güvenlik ürünlerimiz zorlu çalışma koşullarında, en yüksek performanslarda, endüstrinin en zorlu ve kapsamlı testlerinden başarıyla geçmiş ürünlerdir. Bu sayede, çalışanlar ve ekipmanlar için yüksek güvenlikte çalışma imkanları sağlanmaktadır.
Neden Preco Electronics kullanmalısınız ?
Ürünlerimiz ile önlenebilir çarpışmaların gerçekleşmesini maksimum seviyede önleyerek veya ortadan kaldırarak,  araç duruş sürelerini azaltmakta, çalışma sahalarının verimliliğini artırmakta ve en önemlisi personel çalışma alanı güvenliğini üst seviyeye çıkartmaktayız. Bu sayede, müşterilerimizin marka bütünlüğünü korumakta ve değerini artırmakta, olası kazalar sonucunda yaşanacak marka ve finansal riskleri minimize etmekteyiz. 


Özellikler : 

  • • Ayarlanabilir algılama bölgesi  Uzunluk : 30 mt max. Genişlik:10 mt max. 
  • • Sensör yüzeyinden itibaren kör noktasız 150 ° tarama alanı
  • • Ayarlanabilir tarama alanı  5 bölge 
*** Tarama Alanı içine girecek her varlık algılanacaktır. 
  • “1. Bölge, araca yakın tehlike bölgesi metrajı” belirlendikten sonra toplam algılanmak istenen uzunluğun kalan bölümü 4 eşit parçaya bölünür ve her bölgede farklı sıklıkta sesli ikaz ile uyarı yapılır. 
  • Toplama Tarama Alanı içinde istenilen uzaklıktaki bir noktaya "Özel Çıkış" tanımlaması yapılarak sensörün standart sesli ve ışıklı ikazına ek olarak tanımlanacak ve bu bölgede oluşacak sensör algılamasında alınabilecek özel "elektriksel çıkış" ile aracın durdurulması veya ekstra uyarıların tetiklemesi sağlanabilecektir.
  • Sesli ve Işıklı İkaz Cihazı  Hem sesli hem de zonlardaki algılanan değişimleri görsel olarak gösteren ledli display
  • “Self Test“  Sensör yüzeyinin çamur tabakası gibi bir engel ile kaplanıp sensör algılamasındaki problemler veya sensörle yaşanılacak iletişim sorunları otomatik algılanarak “ sesli “ ikaz ile sürücüye bildirilir.
GARANTİ
Web sitemizde sunulan ürünler Endüstriyel ürün kategorisinde olup 1 yıl üretici garantisi kapsamındadır.


TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Yükleniyor...